U Petrklíče

Slečna na hlídání – Emočně a eroticky nabité milostné drama, které vás nepustí

Co se stane, když se střetnou dva lidi ze zdánlivě neslučitelných světů? Co se stane, když se potkají dva lidi, kdy jeden se lásky bojí a druhý na ni nevěří? Co se stane, když se potká dívka, která má chyb milion, s chlapcem, který má jen jednu jedinou?
Mirka je obyčejná holka, která si ničí život. Nenávidí sebe, to, kým je, i to, co dělá. Pochybuje o všem a lásky se bojí. Dala by cokoli za to, aby se její život změnil. A tak opouští Čechy a odjíždí do Londýna. Do města, které miluje. Věří, že jedině tam může nalézt opět sama sebe.
Gad je naprostý opak. Rodilý Londýňan, který je bohatý, úspěšný, arogantní a sobec. Miluje svůj život, svůj vzhled, sám sebe, prachy a své auto. Má všechno naplánované, nepochybuje o ničem a lásky se nebojí. On na ni totiž nevěří.
A právě v ten moment se jejich světy střetnou!
Oba vědí, že jeden pro druhého nejsou dobří. Oba vědí, že je tu jedna zásadní věc, která stojí mezi nimi a rozděluje je. Měli by se od sebe držet dál. Měli by na sebe zapomenout.
Jejich přitažlivost je však osudová, konec nevyhnutelný, a tak oba udělají rozhodnutí, která mění celou hru i jejich životy.
To, co začíná jako skvělý zážitek i vtip, končí jako bitva o společný život.
Můžou ale tuto bitvu vyhrát? Anebo jen natahují jejich společný čas, který stejně vyprší?

Autor: Mirka Rössler
Cena: 279 Kč, připravovaná novinka, vychází leden 2021
Počet stran: 280
ISBN: 978-80-7229-824-2

Categories: , ,

mirka r