U Petrklíče

Maléry a já

Kniha je prvotinou a údajně i posledtinou nadějného autora, teprve 66letého Oldřicha Čepelky z Náchoda a Liberce. Autor (na snímku – možná) se údajně narodil 25. července 1948, aspoň to tvrdila jeho matka (on sám si ani nevzpomíná, jestli u toho vůbec byl).
Není to román, je to neformální vyprávění postavené na faktech. Takové, jaké můžete někdy slyšet při přátelském posezení kolem stolu. Jsou to desítky epizod ze života autora, jenž se svou aktivitou či zcela náhodně dostává do prekérních situací, které někdy řeší on, někdy někdo jiný a někdy vůbec nikdo. To vše na pozadí skutečných událostí od 50. let přes rok 1968, 1989 až po současnost. V různých městech ČR a v různých zemích Evropy, kam jej život zavál. Z Náchoda přes Mariánské Lázně do Liberce, od Finska přes Portugalsko po Korsiku. Ne vždy veselé, ne vždy k popukání.
Kniha je plná autorových i cizích bonmotů, které jste dosud nejspíš neslyšeli. Připravte si tužku, budete si dělat výpisky… Kdo se třeba jen na hodinu začte, ten se už neodečte.

• Dorazil z Itálie do Náchoda vagon čokolády?
• Jak spojit buňky totálně zlomené čelisti?
• Proč spadl vojín Minařík do lůna generálního štábu armády?
• Kdo je autorem citátu Život je něco, co by si měl každý zkusit aspoň jednou?
• Jak vypadá správný bezceler?

Na všechny otázky (i když jste si je nepoložili) ochotně odpovídá
kniha Maléry a já.
Maléry a já a vy – skvělá kombinace pro sqjelé večery

Autor Oldřich Čepelka
Formát A5
Vazba brožovaná
Rozsah 376 str.
Cena tištěné 295 Kč

ISBN 978-80-7229-536-4

Tištěná kniha na Kosmas.cz
Objednat tištěnou knihu.

Categories:

Petrklic-Malery-WEB-Obrazky-Obalky