U Petrklíče

Bizarní hry na lásku

Autorka strávila na internetových seznamkách více jak deset let a díky nim prožila mnoho vztahů, které byly bizarní, zajímavé, nebo prostě jen směšné. Všechny příběhy v knize jsou autentické, jak jen to bylo možné. Všichni víme, že seznamky jsou fenoménem doby. Ať už se na ně nadává, nebo se opěvují, internetové seznamky si získaly velkou pozornost mnoha z nás. Zkušenosti má však každý rozdílné, neboť je to otázka velkého štěstí a trpělivosti. Mohou samozřejmě vzniknout při troše štěstí i pěkné a trvalé vztahy. Ale je možné tímto způsobem získat opravdovou Lásku?
Kniha ukazuje, že skrze své životní příběhy autorka došla k tisíckrát omílané pravdě, že všechno máme v sobě. V okamžiku, kdy přestaneme hledat viníka za svoje neúspěchy, pak nám naše vlastní příběhy a zážitky mohou posloužit k většímu poznání sama sebe.
Když se jde na první schůzku prostřednictvím seznamky, přirozeně se vytvoří hodnoticí proces. Měří se, váží, počítá a posuzuje, jestli tenhle protějšek je, nebo není dost dobrý. Takže ať se snažíte sebevíc, vždy je to tak trochu jako „pracovní pohovor.“ Ale když dotyčného láska překvapí, ego nemá šanci rychle reagovat a dotyčný má čas otevřít své srdce. A ať už to bude jen na chvilku nebo na zbytek života, takový vztah má větší hodnotu a hloubku. A to je to, o co jde při navazování kontaktů. Kniha od samého začátku čtenáře překvapuje a udržuje v napětí.

Autor: Lucie Polenská
Počet stran: 112
Cena: 219 Kč
ISBN: 978-80-7229-836-5
Vyjde: 6. 10. 2021

Categories: , ,

bizz hra